AKIŲ LINIJOS PERMANENTINIS MAKIAŽAS


Bendras aprašymas apie akių permanentinį makiaža.

 

  • Akių makiažo technika. ,,Tarpblakstieninis akių kontūras“. Ši technika leidžia pakoreguoti akių simetrijos pažeidimus ir išvengti alerginės reakcijos dekoratyvinei kosmetikai. Įvedamas pigmentas užpildo erdvę tarp blakstienų, vizualiai  padidina jų tankumą, blakstienos atrodo išpuoselėtos.  

 

  • Akių makiažo technika ,,dekoratyvinė rodyklė“. Labai efektyvi permanentinio makiažo technika. Naudojami įvairių spalvinių gamų pigmentai: klasikinis juodas, rudas ir t.t.

KLASIKINĖ AKIŲ LINIJA


Klasikinės akių linijos aprašymas.


PURI AKIŲ LINIJA PIEŠTUKO EFEKTU


Purios linijos pieštuko efektu aprašymas.


VOKŲ ŠEŠELIAVIMAS


Vokų šešeliavimo technikos aprašymas.


KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ

Prieš akių linijos permanentinio makiažo procedūrą negalima: Savaitę prieš procedūrą negalima eiti į soliariumą ar degintis prieš saulę.

 

Prieš 3 dienas darytis kaukes veidui, veido masažą.

 

Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama gerti kavą, alkoholį, kraujagysles plečiančius vaistus.2 savaites prieš procedūrą ir mėnesį po jos negalima naudoti priemonių, kurių sudėtyje yra retinolio A, glikolio ar kitokių rūgščių. Likus savaitei ir mėnesį po procedūros negalima chemiškai dažyti antakių, negalima daryti antakių depiliacijos.

 

Likus mėnesiui iki procedūros nerekomenduojama atlikti veido plaukų šalinimo lazeriu, cheminių veido šveitimų.

 

Atliekant akių permanentinį makiažą negalima būti su kontaktiniais lęšiais.  Juos galima pradėti naudoti tik kai pažeista oda visai sugis.

 

Akių permanentinis makiažas neatliekamas esant priaugintom blakstienom.

 

Prieš   3 – 5 dienas darant lūpų permanentinį makiažą rekomenduojama vartoti vaistus nuo pūslelinės profilaktiškai, tepti Zovirax ar Acid  3 – 4 kartus per dieną arba gerti Aciclovir actavis, Zovirax, Valtrex. Minėtus vaistus gali skirti jūsų gydytojas. 

 

Permanentinio makiažo procedūra taip pat nerekomenduojama: esant mėnesinėms, geriant antibiotikus ar esant apgamams, ir ar piktybiniams odos navikams norimoje daryti procedūrą vietoje, nėščiom, krūtine maitinančiom, sergantiem diabetu, hepatitu, ŽIV, akių uždegimu, glaukoma, sinusitu, konjunktyvitu, dermatitui, inkstų nepakankamumui, hemofilijai, turint vynines dėmes, turint pūslelinę, miežį, blefaritą, kortikosteroidus. Procedūra neatliekama neturintiems 18 metų be raštiško tėvų sutikimo. Permanentinio makiažo taip pat nerekomenduojama daryti: iš prigimties alergiškiems žmonėms, nes atlikimo vietoje gali pradėti luptis, trūiinėti, pleiskanoti oda ar atsirasti randai. Taip pat šios paslaugoos reikėtų atsisakyti turintiems kraujo krešėjimo problemų.


KĄ REIKIA ŽINOTI PO PROCEDŪROS


Atsargumo priemonės po akių linijos permanentinio makiažo procedūros:

 

• Nesilankyti baiseine, pirtyje, soliariume.

 

• Vengti tiesioginių saulės spindulių

 

• Lūpoms tęsti Herpes profilaktiką.

 

• Permanento vietą pastoviai tepti specialisto rekomenduojama priemone.

 

• Nekrapštyti šašų.

 

• Po akių permanento patartina naudoti Maxigtrol akių tepalą, jokie kiti tepalai netinka, jeigu jo neturite, nenaudoti nieko.  Grįžus namo rekomenduojama pagulėti keletą valandų užsidėjus šaltus, sausus kompresus.

 

• Savaitę po procedūros nenaudoti kosmetikos, nedaryti makiažo toje procedūros vietoje.

 

 

 

Alergijos:

 

* Alergija nikeliui

 

* Alergija lateksui

 

* Alergija pigmentui

 

Rezultatas po pirmos procedūros

 

Po šios procedūros atitinkama veido sritis gali būti patinusi ir paraudusi. Tai normalu, kaip ir tai kad piešinys gali atrodyti itin ryškus ir nenatūralus. Viršutinis odos sluoksnis užgyja per 3 – 6 dienas (iki tol lupasi šašiukai, jų negalima lupinėti, o galutinė spalva pasimato po 3 – 4 savaičių (spalva sušvelnėja nuo 20 iki 50 procentų. Norint gauti optimalų rezultatą būtina pakartotinė procedūra – korekcija. Kai kuriais atvejais korekcijos atliekamos dvi ar netgi trys (tai priklauso individualiai nuo organizmo, kaip priimamas pigmentas). Pasiekus norimą rezultatą šis makiažas jums gali išsilaikyti nuo 1 iki 3 metų. Rezultato amžiškumas priklauso nuo daugelio veiksnių  ir jį gan sunku nuspėti.  Įtakos jam turi: įvestas pigmentas ir atlikimo technika. Jūsų odos tipas, amžius, gyvenimo būdas, žalingi įpročiai. Bet kokiu atveju pigmentas, kuris buvo įvedamas į jūsų odą kinta bėgant laikui. Praėjus tam  tikram laikotarpiui prieš tai atrodžiusi puiki spalva gali jūsų nebetenkinti, taigi po 1 – 2 metų rekomenduojama atlikti spalvos koregavimo procedūrą.


AKIŲ LINIJOS PERMANENTINO MAKIAŽO NUOTRAUKŲ GALERIJA