AKIŲ LINIJOS PERMANENTINIS MAKIAŽAS


Bendras aprašymas apie akių permanentinį makiažą.

 

  • ,,Tarpblakstieninis akių kontūras“. Ši technika leidžia pakoreguoti akių simetrijos pažeidimus ir išvengti alerginės reakcijos dekoratyvinei kosmetikai. Įvedamas pigmentas užpildo erdvę tarp blakstienų, vizualiai  padidina jų tankumą, blakstienos atrodo išpuoselėtos.  

 

  • Akių makiažo technika ,,dekoratyvinė strėlytė“. Labai efektyvi permanentinio makiažo technika. Naudojami įvairių spalvinių gamų pigmentai: klasikinis juodas, rudas ir t.t.

KLASIKINĖ AKIŲ LINIJA


Šia technika išryškinamos akys. Blakstienos procedūros metu nepažeidžiamos. Žvilgsnis išlieka natūralus ir ryškus. 


PURI AKIŲ LINIJA PIEŠTUKO EFEKTU


Šia technika sukuriamas šešėlių įvaizdis lyg būtumėte pasidažiusi šešėliais.


VOKŲ ŠEŠĖLIAVIMAS


Šios technikos pagalba taip pat sukuriamas šešėlių įvaizdis.  Tamsumą ir šešėlio intensyvumą galima reguliuoti.


KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ

Prieš akių linijos permanentinio makiažo procedūrą negalima: Savaitę prieš procedūrą negalima eiti į soliariumą ar degintis prieš saulę.

 

Prieš 3 dienas darytis kaukes veidui, veido masažą.

 

Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama gerti kavą, alkoholį, kraujagysles plečiančius vaistus.2 savaites prieš procedūrą ir mėnesį po jos negalima naudoti priemonių, kurių sudėtyje yra retinolio A, glikolio ar kitokių rūgščių. Likus savaitei ir mėnesį po procedūros negalima chemiškai dažyti antakių, negalima daryti antakių depiliacijos.

 

Likus mėnesiui iki procedūros nerekomenduojama atlikti veido plaukų šalinimo lazeriu, cheminių veido šveitimų.

 

Atliekant akių permanentinį makiažą negalima būti su kontaktiniais lęšiais.  Juos galima pradėti naudoti tik kai pažeista oda visai sugis.

 

Akių permanentinis makiažas neatliekamas esant priaugintomis blakstienom. Blakstienas reikia nusiimti savaitė prieš akių permanentinio makiažo procedūrą. Blakstienas galima prisiauginti  2 savaitės po akių permanentinio makiažo procedūros.

 

Permanentinio makiažo procedūra taip pat nerekomenduojama: esant mėnesinėms, geriant antibiotikus ar esant apgamams, ir ar piktybiniams odos navikams norimoje daryti procedūrą vietoje, nėščiom, krūtine maitinančioms, sergantiems diabetu, hepatitu, ŽIV, akių uždegimu, glaukoma, sinusitu, konjunktyvitu, dermatitui, inkstų nepakankamumui, hemofilijai, turint vynines dėmes, turint pūslelinę, miežį, blefaritą, kortikosteroidus. Procedūra neatliekama neturintiems 18 metų be raštiško tėvų sutikimo. Permanentinio makiažo taip pat nerekomenduojama daryti: iš prigimties alergiškiems žmonėms, nes atlikimo vietoje gali pradėti luptis, trūkinėti, pleiskanoti oda ar atsirasti randai. Taip pat šios paslaugos reikėtų atsisakyti turintiems kraujo krešėjimo problemų.


KĄ REIKIA ŽINOTI PO PROCEDŪROS


Atsargumo priemonės po akių linijos permanentinio makiažo procedūros:

 

• Nesilankyti baiseine, pirtyje, soliariume.

 

• Vengti tiesioginių saulės spindulių

 

• Lūpoms tęsti Herpes profilaktiką.

 

• Permanento vietą pastoviai tepti specialisto rekomenduojama priemone.

 

• Nekrapštyti šašų.

 

• Po akių permanento patartina naudoti Maxitrol akių tepalą, jokie kiti tepalai netinka, jeigu jo neturite, nenaudoti nieko.  Grįžus namo rekomenduojama pagulėti keletą valandų užsidėjus šaltus, sausus kompresus.

 

• Savaitę po procedūros nenaudoti kosmetikos, nedaryti makiažo toje procedūros vietoje.

Savaitę prieš permanentinio makiažo procedūrą ir savaitę po negalima atlikti veido valymo.

 

 

 

Alergijos:

 

* Alergija nikeliui

 

* Alergija lateksui

 

* Alergija pigmentui

 

Rezultatas po pirmos procedūros

 

Po šios procedūros atitinkama veido sritis gali būti patinusi ir paraudusi. Tai normalu, kaip ir tai kad piešinys gali atrodyti itin ryškus ir nenatūralus. Viršutinis odos sluoksnis užgyja per 3 – 6 dienas (iki tol lupasi šašiukai, jų negalima lupinėti, o galutinė spalva pasimato po 3 – 4 savaičių (spalva sušvelnėja nuo 20 iki 50 procentų. Norint gauti optimalų rezultatą būtina pakartotinė procedūra – korekcija. Kai kuriais atvejais korekcijos atliekamos dvi ar netgi trys (tai priklauso individualiai nuo organizmo, kaip priimamas pigmentas). Pasiekus norimą rezultatą šis makiažas jums gali išsilaikyti nuo 1 iki 3 metų. Rezultato amžiškumas priklauso nuo daugelio veiksnių  ir jį gan sunku nuspėti.  Įtakos jam turi: įvestas pigmentas ir atlikimo technika. Jūsų odos tipas, amžius, gyvenimo būdas, žalingi įpročiai. Bet kokiu atveju pigmentas, kuris buvo įvedamas į jūsų odą kinta bėgant laikui. Praėjus tam  tikram laikotarpiui prieš tai atrodžiusi puiki spalva gali jūsų nebetenkinti, taigi po 1 – 2 metų rekomenduojama atlikti spalvos koregavimo procedūrą.


AKIŲ LINIJOS PERMANENTINO MAKIAŽO NUOTRAUKŲ GALERIJA