APIE MANE


Esu diplomuota ir sertifikuota grožio specialistė, visažistė, permanentinio makiažo meistrė. Taip pat esu įgijusi manikiūrininkės - pedikiūrininkės kvalifikaciją. Mano kelias grožio pasaulyje prasidėjo 2010 metais. Mano nuomone, pagrindinis mikropigmentavimo meistro sėkmės principas gali būti suformuluotas trumpai - savo profesiją labai gerbiu ir branginu, skiriu jai daug jėgų, laiko ir pastangų. Nusprendusi tapti ilgalaikio makiažo meistre, į šį reikalą sudėjau visas savo žinias ir jėgas, atidaviau visą savo laiką ir aistrą. Pirmu žingsniu į visažistės profesiją (o be jos tapti ilgalaikio makiažo meistru nevalia) manikiūro - pedikiūro, antakių - blakstienų korekcijos kvalifikacija ir darbas 2010 metais mano gimtame mieste Kaune. Darbas šiose srityse man labai sekėsi, nuolat tobulinausi, kad gaučiau dar daugiau naujų žinių, kurias galėčiau pritaikyti praktikoje kuriant moterų grožį. Tačiau troškimas tapti ilgalaikio makiažo meistre privertė mane tęsti mokslus. Besimokindama aš neapleidau savo ankstesnių kvalifikacijų grožio srityje. Taip tobulinau meistriškumą ir gilinau žinias, viską sudėdama į vieną visumą. Taigi, atkaklumas ir daugiametė praktika leido man tapti gera meistre. Aš pasiekiau savo tikslą.

 

Procedūroms atlikti naudoju geriausiai pasaulyje vertinamą įrangą PUREBEAU TRS 250 new. Visos adatos ir  pigmentai su kokybę atitinkančiais sertifikatais. Todėl užtikrinu saugią, švelnią mikropigmentaciją ir ilgalaikį efektą.

Mano tikslas - padaryti taip, kad merginos ir moterys jaustųsi dar gražesnės ir laimingesnės atlikus permanentinį makiažą. Aš asmeniškai atsakau už atliekamų darbų kokybę. Nuolat tobulinuosi ir dalyvauju kvalifikacijos kėlimo mokymuose, seminaruose ir konferencijose.