ANTAKIŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS


Antakių permanentinis makiažas, tai alternatyva dekoratyvinei kosmetikai. Ši puiki alternatyva sutaupys jums laiko, nes nereikės makiažo koreguoti kelis kartus per dieną, nereikės bijoti, kad makiažas nutekės, nutekės lankantis baseine ar pirtyje.  Tai puiki alternatyva kelionių, atostogų metu, kada norime būti gražios, bet neturime daug laiko praleisti prie veidrodžio. Permanentinis makiažas suteikia galimybę pakoreguoti savo išvaizdą, turėti dar dailesnius veido bruožus. Teisingai bei profesionaliai suformuotas ir atliktas antakių permanentinis makiažas padidina akis, koreguoja veido formą. Atliekant antakių permanentinį makiažą dažniausiai naudoju keturias pagrindines technikas. Pasitarus su kliente nusprendžiu kokią techniką naudosiu, jei klientė nori natūralaus efekto, be griežtų, užbrėžtų linijų,  pasirenku naudoti šešėliavimo techniką. Savo darbe naudoju šias technikas: šešėliavimo, ombre, soft powder, pilno tušavimo. Atliekant antakių permanentinį makiažą prieš procedūrą niekada neskutu klientės natūralių plaukelių. Piešiu formą be jokių šablonų. Piešiu formą kiekvienai klientei asmeniškai jai tinkančią, pagal jos veido bruožus. Visada nupiešiu eskizą kosmetiniu pieštuku, tada pasitariam su kliente ar jai viskas tinka ir patinka. Jeigu klientė turi kažkokių pastebėjimų ar pageidavimų visada į juos atsižvelgiu. Kai galutinai suderinta, nuspręsta spalva, forma, tada atlieku pačią antakių permanentinio makiažo procedūrą. Atliekant permanentinį makiažą naudoju JAV pagamintus Li pigmentus, Micro Colors H2O. Išskirsiu keletą bruožų, kurie mano manymu, ypač svarbūs atliekant kokybišką darbą. Mano naudojami pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų ir vėliau antakiai nepasidarytų mėlyni, raudoni, žali ar dar kažkokios neaiškios, nepageidaujamos spalvos. Pagrindiniai privalumai: vandens pagrindu, sterilūs, labai konkcentruoti, atitinka visas ES gaires ir direktyvas, sertifikuoti.  Antakių permanentinis makiažas laikosi nuo 1 iki 3 metų. Laikotarpis priklauso nuo odos ypatybių ir nuo dažomųjų pigmentų sudėties. Antakių permanentinis makiažas suteikia ne tik patogumą, bet ir išsprendžia šias problemas: 

  • Problemas dėl neteisingos priežiūros: - ryškumo praradimas dėl itin dažno dažymo, - antakių nebuvimas arba itin ploni antakiai dėl neteisingo išpešiojimo, - dėl neprofesionalaus formos parinkimo. 
  • Individualios problemos: antakių ypatumai (horizontalūs , augantys žemyn ir panašiai), - netolygus plaukelių augimas, - spalva, - retas plaukelių augimas. – antakių asimetrija, - randai antakių srityje, - antakių nebuvimas dėl persirgtų ligų.
  • Amžiaus problemos: - spalvos ryškumo praradimas, - plaukų suretėjimas. – antakių kampų nusileidimas, - senatvinė asimetrija. 

 


ANTAKIAI ŠEŠIALIAVIMO TECHNIKA


Šešialiavimo technikos aprašymas. Antakių  technologija. ,,šešėlinis antakių makiažas“. Ši technika padeda atkurti visus plaukelio augimo niuansus, plaukelių atspalvį, augimo kryptį, storį ir išlenkimą. Dėka šios technikos galima atkurti pilną antakių apimtį, galima pataisyti estetiškai nepatrauklias vietas. 


ANTAKIAI OMBRE TECHNIKA


Antakių technologija. ,,Akvarelinis dažymas“. Neveltui akvarelinė technika perėmė pavadinimą iš dailės. Antakių atspalviai tampa dar labiau natūralūs. Sumaišomos kelios pigmentinės spalvos ir parenkamas idealus atspalvis. Ombre technikos pagalba išgaunamas švelnus spalvos perėjimas. Antakių priekiai švelnūs.


ANTAKIAI SOFT POWDER TECHNIKA


Soft powder antakių  technologija tarsi ,,purškiamas pudros makiažas“. Ši technika leidžia imituoti visas plauko augimo ypatybes. Šis metodas aktualus darant plačius antakius nuo 4mm ir platesnius. Kiti metodai nepadeda išgauti tokio natūralaus įvaizdžio.


ANTAKIAI PLAUKELINĖ TECHNIKA

Antakių technologija. ,,Plaukeliai“. Plaukelių technologijos esmė yra kiekvieno plaukelio dažymas. Antakiai atrodo natūraliai ir žavingai. Tinka sausai ir neriebiai odai. Išgaunamas plaukelių įvaizdis.


ANTAKIAI KOMBINUOTA TECHNIKA

Antakių  technologija ,,kombinuota technika“. Kombinuota technika sukuria pieštuko ar šešėlių pagalba išgautą efektą. Specialaus pigmento ir specialios įrangos pagalba specialistas patamsina tas lankų sritis, kurioms trūksta ryškumo ir išraiškingumo. Tai plaukelių ir šešėliavimo duetas.


KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ


Antakių  technologija ,,kombinuota technika“. Kombinuota technika sukuria pieštuko ar šešėlių pagalba išgautą efektą. Specialaus pigmento ir specialios įrangos pagalba specialistas patamsina tas lankų sritis, kurioms trūksta ryškumo ir išraiškingumo. Tai plaukelių ir šešėliavimo duetas.


KĄ REIKIA ŽINOTI PO PROCEDŪROS


Atsargumo priemonės po antakių permanentinio makiažo procedūros:

• Nesilankyti baseine, pirtyje, soliariume.

• Vengti tiesioginių saulės spindulių

• Lūpoms tęsti Herpes profilaktiką.

• Permanento vietą pastoviai tepti specialisto rekomenduojama priemone.

• Nekrapštyti šašų.

• Po akių permanento patartina naudoti Maxitrol akių tepalą, jokie kiti tepalai netinka, jeigu jo neturite, nenaudoti nieko.  Grįžus namo rekomenduojama pagulėti keletą valandų užsidėjus šaltus, sausus kompresus.

• Savaitę po procedūros nenaudoti kosmetikos, nedaryti makiažo toje procedūros vietoje.

 

Alergijos:

* Alergija nikeliui

* Alergija lateksui

* Alergija pigmentui

Rezultatas po pirmos procedūros

Po šios procedūros atitinkama veido sritis gali būti patinusi ir paraudusi. Tai normalu, kaip ir tai kad piešinys gali atrodyti itin ryškus ir nenatūralus. Viršutinis odos sluoksnis užgyja per 3 – 6 dienas (iki tol lupasi šašiukai, jų negalima lupinėti, o galutinė spalva pasimato po 3 – 4 savaičių (spalva sušvelnėja nuo 20 iki 50 procentų. Norint gauti optimalų rezultatą būtina pakartotinė procedūra – korekcija. Kai kuriais atvejais korekcijos atliekamos dvi ar netgi trys (tai priklauso individualiai nuo organizmo, kaip priimamas pigmentas). Pasiekus norimą rezultatą šis makiažas jums gali išsilaikyti nuo 1 iki 3 metų. Rezultato amžiškumas priklauso nuo daugelio veiksnių  ir jį gan sunku nuspėti.  Įtakos jam turi: įvestas pigmentas ir atlikimo technika. Jūsų odos tipas, amžius, gyvenimo būdas, žalingi įpročiai. Bet kokiu atveju pigmentas, kuris buvo įvedamas į jūsų odą kinta bėgant laikui. Praėjus tam  tikram laikotarpiui prieš tai atrodžiusi puiki spalva gali jūsų nebetenkinti, taigi po 1 – 2 metų rekomenduojama atlikti spalvos koregavimo procedūrą.


ANTAKIŲ PERMANENTINIO MAKIAŽO NUOTRAUKŲ GALERIJA