ANTAKIŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS


Antakių permanentinis makiažas, tai alternatuva dekoratyvinei kosmetikai. Ši puiki alternatyva sutaupys jums laiko, nes nereikės makiažo koreguoti kelis kartus per dieną, nereikės bijoti, kad makiažas nutekės, nutekės lankantis baseine ar pirtyje.  Tai puiki alternatyva kelionių, atostogų metu, kada norime būti gražios, bet neturime daug laiko praleisti prie veidrodžio. Permanentinis makiažas suteikia galimybę pakoreguoti savo išvaizdą, turėti dar dailesnius veido bruožus. Teisingai bei profesionaliai suformuotas ir atliktas antakių permanentinis makiažas padidina akis, koreguoja veido formą. Atliekant antakių permanentinį makiažą dažniausiai naudoju keturias pagrindines technikas. Pasitarus su kliente nusprendžiu kokią techniką naudosiu, jei klientė nori natūralaus efekto, be griežtų, užbrėžtų linijų,  pasirenku naudoti šešėliavimo techniką. Savo darbe naudoju šias technikas: šešėliavimo, ombre, soft powder, pilno tušavimo. Atliekant antakių permanentinį makiažą prieš procedūrą niekada neskutu klientės natūralių plaukelių. Piešiu formą be jokių šablonų. Piešiu formą kiekvienai klientei asmeniškai jai tinkančią, pagal jos veido bruožus. Visada nupiešiu eskizą kosmetiniu pieštuku, tada pasitariam su kliente ar jai viskas tinka ir patinka. Jeigu klientė turi kažkokių pastebėjimų ar pageidavimų visada į juos atsižvelgiu. Kai galutinai suderinta, nuspresta spalva, forma, tada atlieku pačią antakių permanentinio makiažo procedūrą. Atliekant permanentinį makiažą naudoju JAV pagamintus Li pigmentus, Micro Colors H2O. Išskirsiu keletą bruožų, kurie mano manymu, ypač svarbūs atliekant kokybišką darbą. Mano naudojami pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų ir vėliau antakiai nepasidarytų mėlyni, raudoni, žali ar dar kažkokios neaiškios, nepageidaujamos spalvos. Pagrindiniai privalumai: vandens pagrindu, sterilūs, labai konkcentruoti, atitinka visas ES gaires ir direktyvas, sertifikuoti.  Antakių permanentinis makiažas laikosi nuo 1 iki 3 metų. Laikotarpis priklauso nuo odos ypatybių ir nuo dažomųjų pigmentų sudėties. Antakių permanentinis makiažas suteikia ne tik patogumą, bet ir sutvarko šias problemas: 

  • Problemas dėl neteisingos priežiūros: - ryškumo praradimas dėl itin dažno dažymo, - antakių nebuvimas arba itin ploni antakiai dėl neteisingo išpešiojimo, - dėl neprofesionalaus formos parinkimo. 
  • Individualios problemos: antakių ypatumai (horizontalūs , augantys žemyn ir panašiai), - netolygus plaukelių augimas, - spalva, - retas plaukelių augimas. – antakių asimetrija, - randai antakių srityje, - antakių nebuvimas dėl persirgtų ligų.
  • Amžiaus problemos: - spalvos ryškumo praradimas, - plaukų suretėjimas. – antakių kampų nusileidimas, - senatvinė asimetrija. 

 


ANTAKIAI PILNO TUŠAVIMO TECHNIKA


Pilno tušavimo tecknika, tai tankus antakiù užpildymas, kuris atrodo labai ryškus, tačiau šiuo metu populiaresnė yra šešėliavimo technika, kuri atrodo lengvesnė, natūralesnė.


ANTAKIAI ŠEŠIALIAVIMO TECHNIKA


Šešialiavimo technikos aprašymas. Antakių  technologija. ,,šešėlinis antakių makiažas“. Ši technika padeda atkurti visus plaukelio augimo niuansus, plaukelių atspalvį, augimo kryptį, storį ir išlenkimą. Dėka šios technikos galima atkurti pilną antakių apimtį, galima pataisyti estetiškai nepatrauklias vietas. 


ANTAKIAI OMBRE TECHNIKA


Ombre technikos aprašymas. Antakių technologija. ,,Akvarelinis dažymas“. Neveltui akvarelinė technika perėmė pavadinimą iš dailės. Antakių atspalviai tampa dar labiau natūralūs. Sumaišomos kelios pigmentinės spalvos ir parenkamas idealus atspalvis.


ANTAKIAI SOFT POWDER TECHNIKA


Soft powder technikos aprašymas. Antakių  technologija ,,purškiamas pudros makiažas“. Ši technika leidžia imituoti visas plauko augimo ypatybes. Šis metodas aktualus darant plačius antakius nuo 4mm ir platesnius. Kiti metodai nepadeda išgauti tokio natūralaus įvaizdžio.


ANTAKIAI PLAUKELINĖ TECHNIKA

Plaukelinės technikos aprašymas. Antakių technologija. ,,Plaukeliai“. Plaukelių technologijos esmė yra kiekvieno plaukelio dažymas. Antakiai atrodo natūraliai ir žavingai. Tinka sausai ir neriebiai odai. 


ANTAKIAI KOMBINUOTA TECHNIKA

Kombinuotos technikos aprašymas. Antakių  technologija ,,kombinuota technika“. Kombinuota technika sukuria pieštuko ar šešėlių pagalba išgautą efektą. Specialaus pigmento ir specialios įrangos pagalba specialistas patamsina tas lankų sritis, kurioms trūksta ryškumo ir išraiškingumo.


KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ


Prieš antakių permanentinio makiažo procedura negalima: Savaitę prieš procedūrą negalima eiti į soliariumą ar degintis prieš saulę.

Prieš 3 dienas darytis kaukes veidui, veido masažą.

Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama gerti kavą, alkoholį, kraujagysles plečiančius vaistus.2 savaites prieš procedūrą ir mėnesį po jos negalima naudoti priemonių, kurių sudėtyje yra retinolio A, glikolio ar kitokių rūgščių. Likus savaitei ir mėnesį po procedūros negalima chemiškai dažyti antakių, negalima daryti antakių depiliacijos.

Likus mėnesiui iki procedūros nerekomenduojama atlikti veido plaukų šalinimo lazeriu, cheminių veido šveitimų.

Atliekant akių permanentinį makiažą negalima būti su kontaktiniais lęšiais.  Juos galima pradėti naudoti tik kai pažeista oda visai sugis.

Akių permanentinis makiažas neatliekamas esant priaugintom blakstienom.

Prieš   3 – 5 dienas darant lūpų permanentinį makiažą rekomenduojama vartoti vaistus nuo pūslelinės profilaktiškai, tepti Zovirax ar Acid  3 – 4 kartus per dieną arba gerti Aciclovir actavis, Zovirax, Valtrex. Minėtus vaistus gali skirti jūsų gydytojas. 

Permanentinio makiažo procedūra taip pat nerekomenduojama: esant mėnesinėms, geriant antibiotikus ar esant apgamams, ir ar piktybiniams odos navikams norimoje daryti procedūrą vietoje, nėščiom, krūtine maitinančiom, sergantiem diabetu, hepatitu, ŽIV, akių uždegimu, glaukoma, sinusitu, konjunktyvitu, dermatitui, inkstų nepakankamumui, hemofilijai, turint vynines dėmes, turint pūslelinę, miežį, blefaritą, kortikosteroidus. Procedūra neatliekama neturintiems 18 metų be raštiško tėvų sutikimo. Permanentinio makiažo taip pat nerekomenduojama daryti: iš prigimties alergiškiems žmonėms, nes atlikimo vietoje gali pradėti luptis, trūiinėti, pleiskanoti oda ar atsirasti randai. Taip pat šios paslaugoos reikėtų atsisakyti turintiems kraujo krešėjimo problemų.


KĄ REIKIA ŽINOTI PO PROCEDŪROS


Atsargumo priemonės po antakių permanentinio makiažo procedūros:

• Nesilankyti baiseine, pirtyje, soliariume.

• Vengti tiesioginių saulės spindulių

• Lūpoms tęsti Herpes profilaktiką.

• Permanento vietą pastoviai tepti specialisto rekomenduojama priemone.

• Nekrapštyti šašų.

• Po akių permanento patartina naudoti Maxigtrol akių tepalą, jokie kiti tepalai netinka, jeigu jo neturite, nenaudoti nieko.  Grįžus namo rekomenduojama pagulėti keletą valandų užsidėjus šaltus, sausus kompresus.

• Savaitę po procedūros nenaudoti kosmetikos, nedaryti makiažo toje procedūros vietoje.

 

Alergijos:

* Alergija nikeliui

* Alergija lateksui

* Alergija pigmentui

Rezultatas po pirmos procedūros

Po šios procedūros atitinkama veido sritis gali būti patinusi ir paraudusi. Tai normalu, kaip ir tai kad piešinys gali atrodyti itin ryškus ir nenatūralus. Viršutinis odos sluoksnis užgyja per 3 – 6 dienas (iki tol lupasi šašiukai, jų negalima lupinėti, o galutinė spalva pasimato po 3 – 4 savaičių (spalva sušvelnėja nuo 20 iki 50 procentų. Norint gauti optimalų rezultatą būtina pakartotinė procedūra – korekcija. Kai kuriais atvejais korekcijos atliekamos dvi ar netgi trys (tai priklauso individualiai nuo organizmo, kaip priimamas pigmentas). Pasiekus norimą rezultatą šis makiažas jums gali išsilaikyti nuo 1 iki 3 metų. Rezultato amžiškumas priklauso nuo daugelio veiksnių  ir jį gan sunku nuspėti.  Įtakos jam turi: įvestas pigmentas ir atlikimo technika. Jūsų odos tipas, amžius, gyvenimo būdas, žalingi įpročiai. Bet kokiu atveju pigmentas, kuris buvo įvedamas į jūsų odą kinta bėgant laikui. Praėjus tam  tikram laikotarpiui prieš tai atrodžiusi puiki spalva gali jūsų nebetenkinti, taigi po 1 – 2 metų rekomenduojama atlikti spalvos koregavimo procedūrą.


ANTAKIŲ PERMANENTINIO MAKIAŽO NUOTRAUKŲ GALERIJA